Zespół Dexter - wesele, studniówki, imprezy okolicznościowe

Historia zespołu muzycznego DEXTER

 

V  637F

 

Zespół Dexter istnieje od pąździernika 2002 roku i liczy 2 osoby Basia i Romek dla których muzyka to prawdziwa pasja i sposób na życie. W to co robimy, wkładamy nasze serca.

Pracujemy na profesjonalnym instrumentarium, zawodowym nagłośnieniu i systemie oświetleniowym.

Jesteśmy zawsze elastyczni i otwarci na Wasze sugestie. Ze względu na duże doświadczenie potrafimy się odnaleźć i bawić nawet najbardziej wymagające towarzystwo. Bawimy mnóstwem zabaw i konkursów, przebierając bawiących sie gości w stroje regionalne, maski, czapki , zabawne rekwizyty itp. Inwestując stale w nowości sprzętowe często jesteśmy zapraszani na festyny lokalne gdzie potrzebne jest nagłośnienie koncertowe dużej mocy, nagłaśniamy również inne zespoły .

 

 

IMG 2359 Copy

 

Na dużych festynach plenerowych gościnnie z nami występuje nasz dużo młodszy kolega Marcin (13 lat) - cudowne dziecko perkusji .Wcześniejsze doświadczenia w poprzednich składach i podobnie milo komponujące się dwa glosy wokalowe damski i męski sprawiły ze zespół Dexter prężnie od razu rozpoczął swoja działalność na rynku muzycznym.

Śpiewamy utwory w paru językach . Uniwersalna barwa głosu wokalistki pozwala jej na wykonywanie utworów głosem dziecka aż po męski rockowy glos zbliżony do formacji Feel czy O.N.A

Nasz oferta w pierwszej kolejności skierowana jest do tych Państwa, którzy w niedalekiej przyszłości planują zawrzeć związek małżeński. Proponujemy Państwu oprawę muzyczną: błogosławieństwa w domu, uroczyste wprowadzenie Pary Młodej na salę, toasty weselne, pierwszy taniec, oczepiny z ciekawymi zabawami i konkursami, biesiadę przy stołach.

IMG 2338 CopyPonadto zapewniamy również kontynuowanie wspaniałej zabawy weselnej w czasie poprawin, na których proponujemy muzykę na żywo jak i muzykę mechaniczną, biesiadę oraz karaoke dla gości.

Oprócz uroczystości ślubnej oraz wesela wraz z poprawinami zapewniamy oprawę muzyczną bali andrzejkowych i sylwestrowych, studniówek, bankietów, dancingów, imprez karaoke, jubileusze i rodzinnych (urodziny, imieniny itp.)

Nasz repertuar obejmuje zarówno utwory z dawnych list przebojów jak i najnowsze hity. Wykonujemy nie tylko muzykę polską, ale także zagraniczną. Realizujemy również zamówienia muzyczne zgodne z Państwa oczekiwaniami (utwory przeznaczone na podziękowanie dla rodziców, pierwszy taniec, utwory ze specjalnymi dedykacjami itp.) .

Współpracujemy przede wszystkim z osobami, które profesjonalnie podchodzą do działań w zakresie swojej branży, dlatego też służymy Państwu radą i pomocą nie tylko w wyborze pierwszego utworu, ale również zaoferowaniu fotografa lub kamerzysty, stylisty czy fryzjera , tancerzy ,kwiaciarnie, artystów muzyki dawnej , artystów teatru lalek.

 

DMC Firewall is a Joomla Security extension!
Dolnoslaski Informator Slubny
Katalogseo24.pl - button (80x15)