Jaka piosenka na pierwszy taniec

Pierwszy taniec

 

 

Pierwszy taniec rozpoczyna całe wesele

pierwszy taniecDlatego też coraz więcej osób przykłada dużo uwagi na wybór piosenki, która będzie odegrana w czasie pierwszego tańca, a nawet planuje specjalny układ choreograficzny.

Chociaż w dalszym ciągu najpopularniejszy jest klasyczny walc, w którym zarówno pan młody jak i panna młoda prezentują się przepięknie i co jest istotne dla wielu osób nie wymaga zbyt dużych umiejętności tanecznych.

Jednak o ile wybór tańca nie nastręcza dużego problemu to znacznie trudniej jest wybrać piosenkę rozpoczynającą wesele, która będzie tłem dla pierwszego wspólnego tańca młodych małżonków.

Jaka więc będzie najlepsza piosenka na pierwszy taniec?

Pod uwagę w pierwszej kolejności należy wziąć oczywiście preferencje muzyczne młodych. Dobrym pomysłem jest wybranie piosenki, która kojarzy się z czymś miłym – była puszczana w radiu w czasie pierwszej randki, było ją słychać gdzieś w oddali w chwili oświadczyn lub odtańczony został przy niej pierwszy wspólny taniec.

Prawie każda para ma taką swoją ulubioną piosenkę, która towarzyszy jej przez całe życie. wybranie właśnie takiejpierwszy taniec 2 piosenki sprawi, że ta wyjątkowa chwila będzie jeszcze bardziej magiczna i lepiej zapadnie w pamięci.

jednak, kiedy nie wiemy sami, na jaką piosenkę się zdecydować możemy wybierać wśród tak zwanych weselnych standardów, które bardzo często wybierane są jako piosenki do pierwszego tańca. w takiej sytuacji swój wybór można skonsultować z członkami orkiestry, która będzie grała na weselu.

Muzycy znają mnóstwo piosenek i z pewnością pomogą wybrać taką, jaka pozwoli młodej parze w pięknym stylu rozpocząć zabawę weselną.

 

Do najczęściej wybieranych utworów do pierwszego tańca wybierane są takie piosenki jak

  • You are so beautiful w wykonaniu joe cockera,
  • Only you the platters, time of my life z filmu dirty dancing, czy
  • Can't help falling in love elvisa presleya.

 

Z polskich utworów zaś bardzo często na początku wesela możemy usłyszeć

  • Zawsze tam gdzie ty lady pank oraz
  • Od dziś z repertuaru paulli.

pierwszy taniec 3 

Piosenki w tym stylu – spokojne, romantyczne i mówiące o miłości najczęściej towarzyszą młodym tańczącym pierwszy weselny tanieć.

Jednak zdarzają się pary, które chcą zaskoczyć gości i wybierają utwory, które nie kojarzą się z tak romantyczną chwilą, jednak kiedy weźmie się pod uwagę charakter świeżo upieczonych małżonków wszystko prezentuje się wspaniale.

 

 

Our website is protected by DMC Firewall!
Dolnoslaski Informator Slubny
Katalogseo24.pl - button (80x15)